Ücretsiz Kargo

Tüm siparişlerinizde ücretsiz kargo

Para İade Garantisi

30 gün içinde para iade garantisi

%100 Orijinal Ürün


Kargo & Teslimat

Tarafınızca sipariş edilen malları, siparişi verirken bize vermiş olduğunuz adrese teslim edeceğiz.

Siparişler Herbalife bağımsız üyesinin kendi stoğundan veya Herbalife bağımsız üyesi aracılığıyla Herbalife Türkiye Dağıtım Merkezi’nden gönderilecektir. Depodan yapılan gönderiler Yurtiçi Kargo ile ürünlerin ücreti peşin ödenmek üzere yapılmaktadır.

Ankara içi elden teslimat haftanın belirli günlerinde yapılmaktadır ve ilk cumartesi günü veya ortalama iki gün sonra yapılmaktadır. Ziyaret öncesi telefon ile aranarak bilgi verilmektedir. Ücret ürün teslimi sırasında sadece nakit olarak yapılmaktadır.

Dilerseniz Ankara dışına kapıda ödeme seçenekli kargo ile gönderim yapılmaktadır. Bu durumda ilave kargo ücreti yansıtılabilir.

75TL ve üzeri siparişleriniz depodan gönderilmesi durumunda ücretsiz; kapıda ödeme seçeneğini seçmeniz durumunda 200TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz olarak gönderilmektedir. Diğer durumlarda kargo ücreti depodan gönderim için 5TL; kapıda ödeme için 8TL'dir.

Herhangi bir nedenle stokta olmayan ürünün sipariş edilmesi durumunda sizinle iletişime geçilerek ürün fiyatının iadesi veya yerine aynı fiyatta bir ürün veya ürünlerin gönderilmesi sağlanacaktır.

Sevkiyat işlemleri, talimatlarınız doğrultusunda gerçekleştirilecektir. Bu tür talimatların yanlış olması halinde ya da siparişinizi gönderdikten sonra fikrinizi değiştirirseniz siparişinize ilave ücret uygulanabilir.